Úvod > Aktuality > Biologická olympiáda

Biologická olympiáda

V úterý 30.3. proběhlo školní kolo biologické olympiády. V kategorii D soutěžili žáci 6. a 7. ročníků. Na prvním místě se jednoznačně umístila žákyně šestého ročníku Terezie Stejskalová s 81 body. Pořadí na dalších místech bylo velice těsné. Druhé místo obsadila Štěpánka Hrůzová s 67 body a těsně za ní skončila Andrea Veselá s 66 body, obě ze sedmého ročníku.

Kategorie C byla určena pro žáky 8. a 9. ročníků. Na prvním místě se umístil žák osmého ročníku Richard Nikel s 82 body. Druhé místo obsadila Anežka Svobodová s 59 body a místo třetí patří Barboře Vintrlíkové s 51 body, obě žákyně jsou z osmého ročníku.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům z prvních míst blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.

Mgr. Olga Miklíčková