Úvod > Aktuality > Biologická olympiáda

Biologická olympiáda

V pátek 7. 1. proběhlo školní kolo Biologické olympiády v kategorii C, kterého se zúčastnili vybraní žáci 8. a 9. třídy. Biologická olympiáda v kategorii D proběhla ve čtvrtek 13. 1. a zúčastnili se jí vybraní žáci 6. a 7. třídy. Letošním tématem bylo Jak přežít zimu? V kategorii C (maximum 120 bodů) skončil na prvním místě Richard Nikel (9. třída) s celkovým počtem 90,5 bodu, na místě druhém Anežka Svobodová (9. třída) s 87 body a na místě třetím David Simon (8. třída) s 81 body. V kategorii D (maximum 108 bodů) se o první místo dělí Matěj Šrámek s Terezií Stejskalovou s celkovým počtem 62 bodů. Těsně na místě druhém se umístila Miriam Habrmanová s 60 body. Místo třetí obsadila Lucie Švábenská s 48,5 body.

Všem postupujícím gratuluji a ostatním děkuji za hojnou účast.