Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Doplňující informace ke konzultaci on-line s rodiči

Doplňující informace ke konzultaci on-line s rodičiDatum konání:
3.12.2020

V úvodu bych chtěla podotknout, že konzultace jsou v prvé řadě určeny pro ty rodiče žáků 4. – 9. ročníku, kteří se domnívají, že jim chybí informace o vzdělávání jejich dítěte z období distanční výuky. Žáci všech ročníků s výjimkou 7. ročníku budou mít nejpozději 7. 12. zapsáno hodnocení za 1. čtvrtletí v žákovské knížce. Žáci 7. ročníku budou mít toto hodnocení v žákovské knížce nejpozději 11. 12. Rodiče se mohou samozřejmě na vyučující i nadále obracet prostřednictvím e-mailu či telefonu.
Pokyny k přihlášení 
Od pátku 4. 12. od 10.00 do pondělí 7. 12. do 10.00 bude na školním webu v aktualitách zveřejněna tabulka, do které se rodič zapíše na vybraný čas k danému vyučujícímu.
V pondělí 7. 12. budou v 15. 45 na školním webu v aktualitách zveřejněny odkazy jednotlivých vyučujících, jejichž prostřednictvím se přihlásíte ve vybraný čas do vysílání.
V případě, že by tabulka byla naplněna a Vy byste se chtěli zúčastnit vysílání, napište své přání e-mailem vyučujícímu a ten si s Vámi domluví náhradní termín.

Mgr. Marcela Antonovičová