Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Elektronické žákovské knížky

Elektronické žákovské knížkyDatum konání:
7.3.2021

Od začátku března postupně přecházíme na elektronické žákovské knížky, kam učitelé pomalu doplní známky za 2. pololetí. Jak se tam dostanete? Do konce příštího týdne, tj. do 12. 3., dojde žákům na školní e-mail PIN, pomocí kterého se zaregistrují na https://portal.dmsoftware.cz/, potom do konce dalšího týdne, tj. 19. 3., by měl PIN dojít i všem rodičům na e-maily, ze kterých komunikují se třídními učitelkami. Je možné, že by vám e-mail mohl spadnout do spamu, proto kontrolujte. Pokud Vám e-mail nedojde do 19. 3. nebo budete mít s přihlášením problémy, nebojte se obrátit na e-mail IT@zslipuvka.cz, popř. +420 775 076 028. Doufám, že nový systém zápisu známek bude ke spokojenosti všech. (žákovské jsou připraveny pro žáky 3. - 9. ročníků).

Mgr. Bohumila Klangová