Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fyzika v novém kabátě

Fyzika v novém kabátěV květnu jsem se v Brně zúčastnila konference EDUTEK (technologická a metodická konference pro školy) o používání moderních technologií ve výuce. Jedním z bodů programu bylo i představení online učebnice fyziky a matematiky VIVIDBOOKS. Tyto učebnice jsme testovali již začátkem školního roku a moc se nám líbily. Během konference proběhla soutěž o získání půlroční licence této učebnice. Soutěž jsem vyhrála - přece jen měla jsem trochu výhodu, ne každý účastník byl fyzikář...... takže jako škola máme do konce listopadu licenci zdarma. Žáci dostanou v hodině fyziky přístupové údaje na https://www.vividbooks.com/ a mohou zkoušet i během prázdnin, co nová učebnice skrývá za tajemství. Koukněte do učebnice s nimi, i názor rodičů má význam při rozhodování, zda se vydat cestou online učebnic.