Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Jarní Vídeň 27. 4. 2023

Jarní Vídeň 27. 4. 2023Datum konání:
27.4.2023

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 mělo 44 žáků 7.- 9.tříd možnost zúčastnit se studijního vzdělávacího zájezdu do Vídně. Dopoledne jsme strávili v areálu zámku Schönbrunn, kde nás čekala prohlídka vnitřních prostor zámku, poté jsme se podívali do Wagenburgu- muzea císařských kočárů a nakonec jsme se prošli komplexem zahrad a po vystoupání ke Glorietě nás odměnil krásný pohled na hlavní město Rakouska. Poté jsme se přesunuli do centra města- prošli jsme se od radnice přes Hofburg až ke Stephansdomu. V Hofburgu jsme nevynechali návštěvu dalšího muzea- císařské klenotnice. Na závěr nás čekala zastávka v Prátru, na kterou se všichni těšili. Počasí nám také přálo a tak se akce opravdu vydařila.