Úvod > Aktuality > Matematický klokan

Matematický klokan

V pátek 18. 3. proběhla na škole soutěž MATEMATICKÝ KLOKAN. V kategorii CVRČEK pro 2. a 3. ročník vyhrála Lucie Čermáková se 71 bod, na druhém místě Samuel Kratochvíl se 68 body a na třetím místě František Ambrož se 66 body, všichni ze 3. třídy, ze 2. třídy byla nejlepší Nela Růžičková se 43 body. Kategorii KLOKÁNEK pro 4. a 5. třídy s přehledem vyhrála Michaela Orlovská s 90 body, druhé místo obsadila Mariana Blašková se 75 body před třetí Anežkou Habrmanovou se 74 body. Všechny z 5. třídy. Ze čtvrté třídy byla nejlepší Dorota Zorníková se 63 body. V Kategorii BENJAMÍN se na prvním místě umístila Lucie Krejčí s 95 body, druhé místo obsadila Karolína Dočekalová se 73 body, obě ze 6. B. Třetí místo obsadili společně se 72 body Filip Nowak ze 6. B a Richard Samek ze 7. třídy. Nejlepším žákem 6. A byl Václav Zorník se 69 body. Nejnáročnější kategorii KADET pro naše nejstarší vyhrála Anežka Svobodová z 9. třídy s 86 body, druhá byla Karolína Schwarzová se 68 body a třetí Erik Nowak se 67 body, oba z osmé třídy. Všem gratulujeme!