Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mimořádná distanční výuka 16. - 18. 2. 2022

Mimořádná distanční výuka 16. - 18. 2. 2022Z důvodu onemocnění, nařízené izolace, karantény  nebo čerpání OČR vyššího počtu pedagogických pracovníků se rozhodla ředitelka školy vyhlásit na 16. - 18. 2. mimořádnou distanční výuku pro žáky 2. stupně.   První stupeň se bude zatím vzdělávat prezenčně. On-line výuka bude probíhat  v Čj, M a Aj, v ostatních předmětech budou učitelé  vkládat úkoly do učeben Googlu. Pro všechny žáky 2. stupně je zapojení do distanční výuky povinné. V případě, že se žák nezapojí do on-line výuky, bude třídní učitelka požadovat omluvenku od rodičů. Odhlášení z obědů pro žáky 2. stupně na 16. - 18. 2. zajistí vedoucí stravování. Obědy do jídlonosičů pro žáky 2. stupně nevydáváme. Sledujte informace na školním webu.