Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Ohlédnutí za drakiádou

Ohlédnutí za drakiádouV pátek 7. 10. 2022 se na školní zahradě sešlo přes 100 dětí i se svými rodiči, aby si  za nádherného větrného počasí  užili  podzimní zábavy a provětrali všechny druhy draků. Letošní Drakiádu jsme obohatili o výstavu domácích mazlíčků, kterých se nakonec sešlo poměrně hodně, od hadů přes želvičky a oblovky až po různé druhy hlodavců. V malviádě soutěžící poměřili svoje síly v různých sportovních a kulinářských disciplínách, ve kterých hrála hlavní roli jablíčka a hrušky ze školního sadu.  Nakonec každý kromě odměny v podobě opečeného špekáčku také ochutnal vlastnoručně vyrobený ovocný špíz nebo školní jablečný  mošt.  Za organizační zajištění děkujeme paním učitelkám 1. stupně a vychovatelkám školní družiny.  Panu starostovi Ivovi Pospíšilovi děkujeme za zajištění občerstvení.