Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Okresní kola biologické olympiády

Okresní kola biologické olympiádyDne 30. 3. proběhlo okresní kolo biologické olympiády v kategorii D (6. a 7. třída), kterého se zúčastnila Miriam Habrmanová (7.B). Celkem se okresního kola zúčastnilo 17 žáků. Soutěžící mohli dosáhnout maximálního počtu 137 bodů a minimální hranice pro postup do krajského kola byla 60 %.

I když do krajského kola Miriam nepokračuje a nestala se úspěšnou řešitelkou, gratulujeme ke krásnému 8. místu s celkovým počtem 77,5 bodu.

Okresní kolo v kategorii C, určené pro žáky 8. a 9. tříd, se konalo 17.4. Zúčastnila se ho Anička Šuhájková (8. třída). Celkem soutěžící mohli získat 146 bodů a minimální hranice pro postup do krajského kola byla opět 60 %. Z celkového počtu 21 soutěžících se Anička umístila na krásném 10. místě s celkovým počtem 93,5 bodu a stala se tak úspěšnou řešitelkou. Do krajského kola bohužel nepostupuje, ale i tak je to velký úspěch, za který jí blahopřejeme.