Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pohár rozhlasu - starší žáci a žákyně

Pohár rozhlasu - starší žáci a žákyněDatum konání:
10.5.2023

Ve středu 10.5. se družstva starších žákyň, ve složení M. Horáčková, A. Hronová, Ž. Hrušková, K. Kopečná, K. Podrazilová, K. Rybová, L. Švábenská, A. Šťávová, a starších žáků, ve složení O. Beran, J. Hury, Vojtěch Juráň, J. a M. Novosadovi, D. Simon, Š. Šipka , zúčastnila atletických závodů v Blansku. Všichni žáci vzorně reprezentovali naši školu. Největšího úspěchu dosáhla žákyně 8. třídy Kateřina Rybová, která zvítězila v běhu na 60 metrů výkonem 8.16 a v běhu na 800 metrů taktéž vyhrála disciplínu výkonem 2:33.42 .

Všem žákům děkuji za účast a reprezentaci naší školy.
Kateřině gratulujeme ke skvělému umístění, kterého dosáhla pravidelným a pečlivým tréninkem a přejeme jí mnoho dalších úspěchů v atletice.

B. Bartová