Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pythagoriáda - školní kolo

Pythagoriáda - školní koloDne 2. listopadu proběhlo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Soutěžili všichni žáci 2. stupně a 6 žáků z páté třídy. Úspěšnými řešiteli se stala tři děvčata v kategorii pro 6. ročník, na 1. místě Karolína Dočekalová (13b z 15) z VI. B,  na 2. místě Michaela Orlovská (11b) z V. třídy a na 3. místě Lucie Krejčí (10b) opět ze VI. B. Bohužel v ostatních kategoriích jsme se mezi úspěšné řešitele (hranice 10b) nedostali. V 7. ročníku byla nejlepší Anna Šuhájková se 6 body, v 8. ročníku kousíček pod čarou skončila s devíti body dvojice Denisa Ševčíková a David Simon a v 9. ročníku na prvním místě skončila Anežka Svobodová se 6 body. Úspěšným řešitelkám blahopřejeme a budeme držet palce v okresním kole, všem soutěžícím děkujeme za účast.