Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolo Biologické olympiády

Školní kolo Biologické olympiádyV pátek 6. 1. proběhlo školní kolo Biologické olympiády v kategorii D (6. a 7. třída) a v kategorii C (8. a 9. třída). Letošním tématem bylo Bezlesí.

V kategorii D (maximum 100 bodů) se na prvním místě ze sedmi zúčastněných umístila žákyně 7.B Miriam Habrmanová s celkovým počtem 70 bodů. Na místě druhém se umístil Václav Zorník (7.A) s celkovým počtem 54 bodů a místo třetí obsadila Ema Furdíková (7.B) s 51,5 body. V kategorii C (maximum 100 bodů) skončila na prvním místě z pěti zúčastněných Anna Šuhájková (8. třída) s celkovým počtem 60,5 bodu, na místě druhém Kateřina Rybová (8. třída) s 50,5 body a na místě třetím Adéla Šťávová (8. třída) s 46,5 body.

Všem postupujícím gratuluji a ostatním děkuji za hojnou účast.