Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní liga házené

Školní liga házenéVe školním roce se první stupeň naší školy opět zapojil do oblastní Škoní ligy házené, kde ve třech turnajích konaných ve sportovní hale Kuřim, soutěžilo celkem pět škol. Výsledkem letošní školní ligy je

1.místo v kategorii starších žáků ve složení: Kiffel Vojtěch, Vlasák Josef, Vitouch Marek, Málek Robin, Skoupý Lukáš, Beran Jakub, Tesař Lukáš, Schwarz Michal, Kubát Jan, Furdík Samuel, Buchta Ondřej, Košťál Marian

1.místo v kategorii dívky ve složení: Holíková Dominika, Juráňová Valentýna, Habrmanová Anežka, Zámečníková Lucie, Kubicová Anna, Fardová Michaela, Orlovská Michaela, Odehnalová Tereza, Matušak Janina, Švábenská Tereza

2.místo v kategorii mladších žáků ve složení : Kubátová Amálie, Kubátová Barbora, Klimešová Zuzana, Švábenská Barbora, Virba Alex Martin, Rumlerová Nikol, Vychopeň Marek, Vlasák Tomáš, Zorník Jan, Skoupá Elena, Kadlecová Natálie