Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ŠKOLNÍ PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ - ZVÍDÁLEK Z LIPŮVKY

ŠKOLNÍ PŘÍRODOVĚDNÁ SOUTĚŽ - ZVÍDÁLEK Z LIPŮVKYV pátek 10. 2. bylo vyhlášeno 1. kolo školní přírodovědné soutěže. 

Soutěž je určena pro žáky 2. stupně, ale účast 4. a 5. ročníkům nezakazujeme. Soutěž bude mít 5 kol, soutěží se od února do června – každý měsíc 4 okruhy fyzika, chemie, přírodopis, zeměpis. Odpovědi na otázky (nemusíte odpovídat na všechny, není podmínkou), hážete v obálce do boxu v kabinetu přírodních věd (obálku si můžete i v kabinetu vyzvednout). Prosíme odpověď každé oblasti na zvláštní papír – každý podepsat, ale v jedné obálce. Se zveřejněním otázek na daný měsíc bude zveřejněn i termín odevzdání. Pro únor je termín odevzdání pondělí 27. 2. do 14:00. Zadání mají žáci ve třídách na nástěnce, je na dveřích do kabinetu přírodních věd, popř. zde.