Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Turnaj v miniházené

Turnaj v miniházenéPo absolvování čtyř utkání v miniházené, které organizuje Klub házené Kuřim se v pátek 14.4.2023 rozhodlo o vítězích. Za ZŠ Lipůvka se turnaje zúčastnilo na 35 žáků 1. - 4. ročníku ve třech kategoriích. Nakonec se jim podařilo dosáhnout krásných výsledků:

Žákyně 3.- 4. třídy vybojovaly v soutěži pěkné 5. místo (B. Šbábenská, S. Novyniuk, V. Novyniuk, E. Jakubcová, T. Bajerová, M. Nečasová, L. Čermáková, D. Holíková, V. Juráňová, N. Dočekalová, N. Rumlerová, K. Hniličková)

Žáci 3.- 4. třídy dosáhli na krásné třetí místo (V. Kiffel, J. Vlasák, D. Nowak, M. Vitouch, F. Ambrož, J. Habrman, M. Vychopeň, M.A. Virba, L. Sekanina)

Žáci 1.-2. třídy vybojovali úžasné 2. místo (V. Borový, J. Zorník, T. Vlasák, E. Skoupá, R. Hájek, L. Fojt, K. Sochor, M. Kubala, V. Kubala, E. Večeřová, B. Kubátová, D. Sekanina).

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ Lipůvka.