Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěch v projektu Příběhy našich sousedů

Úspěch v projektu Příběhy našich sousedů



Tým žáků z IX. třídy ve složení  Richard Nikel, Matyáš Hruška, Karolína Korniová a Dominik Příborský pod vedením učitelky dějepisu Marcely Antonovičové, dosáhl mimořádného úspěchu, neboť po pětiměsíční práci v projektu Příběhy našich sousedů dosáhl na vítězství se svojí prezentací pamětnického příběhu paní Ludmily Plhoňové z Lažan. Slavnostní vyhlášení se konalo 27. 4. v Kuřimi za účasti dalších čtyř týmů a zástupců Post Bella (nejrozsáhlejší veřejně přístupná pamětnická databáze v Evropě) a starostů obcí, kteří projekt spolufinancovali, tedy včetně pana starosty Lipůvky Iva Pospíšila.

Odkaz na web, kde se můžete s naším projektem seznámit:

https://www.pribehynasichsousedu.cz/tisnovsko-blanensko-a-kurim/tisnovsko-blanensko-a-kurim-2021-2022/plhonova-ludmila/