Úvod > Škola > Příměstské tábory > Příměstské tábory - léto 2021

24.6.2021

24.6. Příměstské tábory

Informace pro přihlášené:

První den tábora je nutné donést:

Kopii kartičky pojištěnce, list účastníka

a nově také Čestné prohlášení o negativním testu na Covid. (rodiče děti otestují sami doma před nástupem na tábor!)

Bez těchto dokumentů nemůžeme účastníky převzít!!!

Co děti potřebují s sebou:

Všeobecně: přezůvky, sportovní oblečení, obuv do přírody, pokrývku hlavy, láhev na pití, svačinu, pláštěnku, opalovací krém a repelent, psací potřeby - to vše v jednom baťohu. Inžší info dostanou děti od vedoucího tábora.

čestné prohlášení lze nahradit dokladem o tom, že žák prodělal laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19 a od prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Pozvánka
Vyplněnou přihlášku zasílejte na e-mail vedoucí daného turnusu. Účastníci jsou přijímáni podle pořadí doručených přihlášek. Bereme vždy prvních 15 dětí. Platbu provádějte na účet školy po potvrzení přijetí přihlášky do 1. 6. 2021 na účet školy: 1361458329/0800 do poznámek uveďte: tábor I.+ jméno dítěte, VS: 5555 .

I. 1.- 2.7. Hurá prázdniny ( Lucie Kašparcová) 480,-
přihláška poslat na e-mail: kasparcova@zslipuvka.cz

II. 7.- 9.7. Alenka v říši divů (Marie Baláčová) 720,-  Obsazeno (k 5.5. 2021)
přihláška poslat na e-mail: balacova@zslipuvka.cz

III. 12.-16.7. Lovci pokladů ( Markéta Skovajsová) 1200,- 1x volné místo
přihláška poslat na e-mail: skovajsova@zslipuvka.cz

IV. 19. - 23.7. Harry Potter (Lucie kašparcová) 1200,-  Obsazeno
přihláška poslat na e-mail: kasparcova@zslipuvka.cz

V. 26. - 30.7. Kolem čtyř vrchů ( Gabriela Simonová) 1400 ,-  Obsazeno
přihláška poslat na e-mail: simonova@zslipuvka.cz

Od pondělí 3.5. budou zveřejněny termíny a přihlášky příměstských táborů v sekci Příměstské tábory.
M. Skovajsová

11.4. 2021 Vážení rodiče, příměstké tábory ŠD opět plánujeme, současná situace nám neumožňuje podniknout konkrétní kroky. Situaci sledujeme a jakmile to bude trochu možné, vyhlásíme konkrétní termíny.

M. Skovajsová