Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Drakiáda 6.10.2023

Drakiáda 6.10.2023Začátek října jsme zahájili tradiční Drakiádou za školou. V pátek 6. 10. 2023 se na školní zahradě sešlo přes 100 dětí i se svými rodiči, aby si společně užili pravé podzimní zábavy.  V letošním doprovodném programu hrály hlavní roli mrkve a kaštany, kterých se bohatě urodilo a děti z nich vytvářely fantastická zvířátka. Překvapením letošní výstavy domácích mazlíčků byl poník paní Chovancové, který se celé odpoledne nezastavil a povozil všechny zájemce. Kdo chtěl, mohl si nechat vyzdobit obličej pěknou malůvkou. Nakonec čekala na každého odměna v podobě vlastnoručně opečeného špekáčku a pro šťastlivce také cena za nejlepší draky a za účast v soutěžích.  Za organizační zajištění děkujeme paním učitelkám 1. stupně a vychovatelkám školní družiny. Kromě dobrovolného vstupného děkujeme též za příspěvek do fondu Sidus, kterému pravidelně připíváme na činnost.  

Mgr. Gabriela Simonová