Úvod > Škola > Třídy > I. B třída

2324-1B.PNG

43. týden /24.6. -  28.6./

Informace:

• Do 27. 6. odevzdat přihlášku do školní družiny a na školní stravování na příští školní rok.
  • 24.6. Děti obdrží učebnice do II. třídy. S sebou: aktovku, pouzdro, deníček, Notýsek, svačina, pití. Oběd: v 11:25 h
  • 25.6.-27.6. Sportovní dny- s sebou: pouzdrobatůžek, pití, svačina, popř. pláštěnku /dle počasí/, pokrývku hlavy. Prosíme sportovní oděv a obuv. Oběd: ve 12:25-12:35 h
  • 28. 6. Vysvědčení. Děti obdrží také Prázdninový kufřík a seznam pomůcek do 2. ročníku. S sebou: složku na vysvědčení. Konec výuky v 10h, oběd není .
  • Pracovní sešity a sešity do 2. r. obdrží děti až v září.
  • PROVOZ ŠD NA KONCI ŠKOLNÍHO ROKU:
  1. 6. do 15h

28. 6. do 14h

Úkoly:

• 27.6. Odnést všechny věci ze šatny i přezůvky
  • Přes prázdniny vyplnit listy v prázdninovém kufříku, který dostanou s vysvědčením. Dětí si zapisují psacím písmem zážitky, čtenářský prázdninový list.  V září donesou děti ukázat do školy, povypráví zážitky ostatním.
  • Nezapomeňte přes prázdniny občas počítat a číst  :)
  • Krásné prázdniny !