Úvod > Škola > Třídy > VII. třída

VII. třída

2202-7.PNG

Lyžařský výcvikový kurz  – 23.1. – 28.1.2022

Vedoucí: Mgr. Gabriela Simonová (simonova@zslipuvka.cz, )

Odjezd v neděli v 10:00 ze ZŠ Lipůvka:

Vyplněné a potvrzené dokumenty a požadavky při odjezdu:

• Potvrzení o negativním PCR testu doložíte těsně před odjezdem. Kdo má zájem o otestování u MUDr. Zukala, nahlásí se do pátku 14.1.
  • Ten, kdo má potvrzení o očkování či prodělání nemoci, bude se testovat antigenem těsně před odjezdem.
  • Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte ke zotavovací akci (může být starší - 2 roky platnost na všechny mimoškolní akce)
  • Bezinfekčnost na všechna virová onemocnění podepsaná v den odjezdu.
  • Zdravotní dotazník + kartička pojištěnce + léky (předáte zdravotnici)
  • Čestné prohlášení o bezvadném stavu a seřízení lyží

Co vzít s sebou:

• hygienické potřeby a ručník, pyžamo, respirátory
  • spodní prádlo, podvlékací prádlo,
  • oblečení na pobyt v pokoji (tepláky, triko), přezůvky
  • funkční zimní boty, termoprádlo, ponožky, mikina, svetr, lyžařské kalhoty, bunda, čepice, nejméně dvoje rukavice!!!, nákrčník (nebo šála, šátek)
  • lyžáky, lyže, hůlky, helma, brýle
  • karnevalová maska, karneval bude na lyžích
  • trvanlivé balené občerstvení, sladkosti povoleny
  • svačinu a pití na cestu tam, začínáme obědovou polévkou

Na večer a osobní volno jsou vhodné společenské hry, knížka, ….

Peníze na občerstvení – možno zakoupit nápoje, drobné občerstvení – tyčinky atd.

Návrat: V pátek 28.1. cca 16:00 ke škole.

Přihlášky na gymnázia 2022 - přihlášku přinést třídní učitelce (výchovné poradkyni) nejpozději 11. 2. 2022. Rodič vyplní přední stranu, zadní škola (známky a průměry). Tiskopis nejdete na stránkách MŠMT, většinou i na stránkách gymnázií. Přihlášky si můžete podat dvě (nejpozději do 1. 3. 2022),     musí být vyplněné stejně, na 1. místo si píšete to gymnázium, o které máte větší zájem. Název gymnázia a adresu vypište přesně.

Zápisový lístek si vyzvedněte 28. 2. 2022 od 15:00 - 16:00 (s sebou nutný občanský průkaz)

Mgr. Martina Černá - VP

Dne 4. 11. 2021 se uskuteční výukový program Ptačí svět v Zoo Jihlava spojený s prohlídkou celé zoo. Akce se zúčastní žáci 6. a 7. ročníku. Sraz v 7:45 před školou (odjezd v 8:00), předpokládaný návrat před školu ve 14:00 hod. S sebou jídlo a pití na celý den včetně oběda a roušku nebo respirátor. Autobus hradí škola, vstupné 95 Kč (bude zaplaceno z třídního fondu). Nezapomeňte si odhlásit obědy.

Výtvarná výchova: duben/květen

13. 5. - řemesla (malba)

20. 5. - návrh klobouku - kresba (avantgarda, netradiční pojetí)

19. 5. - Slované - projekt ve dvojicích