Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Olympiáda prvních tříd Velké Opatovice

Olympiáda prvních tříd Velké OpatoviceXXIII.ODM 1.ročníků se zúčastnilo celkem 167 mladých sportovců z 23 škol Blanenska, Svitavska a Prostějovska. Soutěžilo se ve 4 dílčích disciplínách - v běhu na 50 m, v běhu na 400 m, ve skoku dalekém z místa a v hodu kriketovým míčkem v kategoriích chlapci a dívky. Na základě součtu bodů všech závodníků každé školy bylo provedeno celkové hodnocení škol. Sportovní zápolení bylo zpestřeno "Pohádkovou cestou".

ZŠ Lipůvka reprezentovali:

Dívky: Ema Zorníková (3.místo - běh 400m, 11.místo - hod, 6.místo - čtyřboj), Anna Sofie Žatecká (18. místo  - běh 400m), Monika Vychopňová a Beata Rusková

Chlapci: Pavel Šandera (12.místo -  běh 400m) , Jan Hubert Čmel (10. místo - skok daleký), Filip Gebauer a Daniel Pavlín (18.místo - hod)

Za vzornou reprezentaci školy všem účastníkům děkujeme a obzvlášť gratulujeme Emě Zorníkové za skvělé výsledky. 

 

Mgr. Gabriela Simonová