Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní kolo Biologické olympiády

Školní kolo Biologické olympiádyVe středu 3.1. a ve čtvrtek 4.1. proběhla školní kola Biologické olympiády. Letošní téma znělo: Jak se žije v lužním lese. V kategorii D (maximum 104 bodů) určené žákům 6. a 7. tříd se na prvním místě z šesti zúčastněných umístila žákyně 7. třídy Natálie Tarabová s celkovým počtem 67 bodů. Stala se tím jedinou postupující z této kategorie do okresního kola. Na krásném druhém místě se umístila žákyně 6. třídy Dagmar Ďásková s 57,5 body a na místě třetím žák 7. třídy Sebastian Krhovský s 56 body.

V kategorii C (maximum 106 bodů) bylo účastníků celkem 12. Na prvním místě se umístil Matěj Šrámek z 9. třídy s celkovým počtem 67 bodů a na místě druhém Ema Furdíková z 8.B s počtem 64 bodů. Oba dva se stali úspěšnými řešiteli a postupují dál do okresního kola. Třetí místo obsadila Anežka Krejčiříková z 8.A s 62,5 bodem a velmi těšně za ní skončil Lukáš Zeman z 8.B s 62 body.  

Všem soutěžícím děkuji za hojnou účast a postupujícím gratuluji a držím palce v dalším kole!