Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hravý cyklista 6. ročník

Hravý cyklista 6. ročníkHravý cyklista 6. ročník

Ve čtvrtek 1. 6. 2023 na Den dětí se zahrada školy zaplnila malými cyklisty, kteří si chtěli hrát a vyzkoušet si své znalosti z pravidel silničního provozu, značek, povinné výbavy kola a hlavně oblíbené jízdě zručnosti přes překážky. Za každou splněnou disciplínu děti dostaly odměnu, např. reflexní prvky na kolo, dopravní pexeso, omalovánky nebo sladkost. Každý účastník dostal také špekáček, který si po splnění všech úkolů mohl opéci. V pozadí nezůstali ani rodiče, kteří si u Stánku BESIP mohli vyzkoušet díky speciálním brýlím jízdu v opilosti nebo se zkušebním komisařem, panem Lakotou z Blanska probrat novinky v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

Účast byla veliká, soutěžících bylo více jak 80 dětí, počasí nám přálo a příští rok se opět těšíme na tak hojnou účast.

Velké poděkování všem zúčastněným a BESIPu za věnované ceny.