Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet do Anglie

Výlet do AnglieVýlet do Anglie

 Dne 4. 6. –  9. 6. 2023 se žáci a žákyně osmé a deváté třídy vydali na dalekou cestu do Birminghamu a okolí. Někteří z nás měli možnost ubytování v rodinách, ostatní strávili tři noci v hotelu. Seznámili jsme s místními obyvateli, ochutnali jídlo, které si vaří, poznali způsob života a to nejdůležitější bylo, že jsme si vyzkoušeli v praxi, proč je dobré se učit anglicky. 

Navštívené lokality: Birmingham, Sea Life muzeum, hrad Warvick, Stratford upon Avon - rodiště W. Shakespeara, Coventry – katedrála a muzeum dopravy, Londýn – Tower Bridge, Houses of Parliament, London Eye.

Vyzkoušeli jsme téměř všechny druhy dopravy: metro, double-decker, loď

Děti měly za úkol natáčet v průběhu cesty video, komunikovat s místními a dokumentovat tak naši cestu, abychom potom ve výuce zhodnotili,

zda cesta byla přínosem pro každého z nás, co jsme se nového naučili a co musíme ještě pro příště zlepšit. Šťastné obličeje dětí hovoří za vše.....

Tak snad zase někdy příště...

                                                                                                                                                                              B. Bartová