Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vzdělávací pořad "Nicholas Winton- Síla lidskosti

Vzdělávací pořad "Nicholas Winton- Síla lidskostiVe čtvrtek 18. 5. 2023 se žáci 8. a 9. třídy vypravili na výlet do KD v Kuřimi, kde se měli možnost zúčastnit vzdělávací pořadu "Nicholas Winton - Síla lidskosti". Nejprve proběhla projekce filmu "Síla lidskosti" režiséra Matěje Mináče a poté beseda s dramaturgem projektu doplněná filmovými bonusy,  které s Nicholasem Wintonem natočili při jeho setkáních s českými žáky a studenty během jeho návštěv v naší zemi. Osoba N.Wintona a jeho příběh je téma velmi silné a stále aktuální a tento vzdělávací pořad ho žákům nabídl ve velmi kvalitním zpracování. Žáci naší školy pořad shlédli se zájmem a využili i prostoru pro dotazy během besedy s dramaturgem projektu. Více o projektu na www.wintonfilm.com .